Спосіб оплати

Готівкою при отриманні (накладений платіж)

Оплата замовлення післяплатою у відділенні Нової Пошти, після огляду посилки на відповідність Вашого замовлення. Звертаємо увагу, що при накладеному платежі вам необхідно буде сплатити комісію транспортної компанії.Якщо сума замовлення перевищує 5000 грн., для отримання замовлення необхідно пред’явити паспорт для верифікації та ідентифікації. Це стосується операцій як у готівковій формі, так і з використанням банківської платіжної картки.

Оплата за реквізитами на карту ПриватБанку

Під час оформлення замовлення ви можете вибрати «Реквізити для оплати на картку ПриватБанку» і у вас на сторінці з’являться реквізити картки. У цьому випадку ви не переплачуєте за післяплату за тарифами Нової Пошти. Якщо вам щось не підійде – ви можете зробити Обмін або повернення

Спосіб доставки

Доставка до відділення Нової Пошти по Україні.

Найпопулярніший спосіб доставки – Нова Пошта. Термін відправлення зі складу – від 1 до 3 робочих днів. Термін доставки від 1 до 3-х днів (залежно від вашого міста).

Адресна доставка кур’єром Нової Пошти по Україні.

Ви можете замовити адресну доставку кур’єром Нової Пошти до дверей вашого будинку чи роботи. Термін відправки зі складу – від 1 до 3 робочих днів. Термін доставки від 1 до 4-х днів (залежно від вашого розташування).